Nowe miejsce – TKKF

Miło mi podzielić się z Wami świetną informacją, że testujemy nowe miejsce do treningów w centrum Poznania! Rozpoczęliśmy obloty bramek na boisku Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej (TKKF) które jest otoczone wysokimi drzewami oraz dość dobrze odseparowane od przypadkowych ludzi którzy mogliby wtargnąć na tor.

Są to początkowe przymiarki do tego, żeby zrobić na tym obiekcie rundę Pucharu Polski którą organizujemy 10-11 sierpnia. Czasu coraz mniej więc zagęszczamy ruchy w kwestiach organizacyjnych, a co by nie było, wybór miejsca jest kluczowy. Pozostaje jeszcze do ustalenia czy zawody będą organizowane na trawie, co implikuje trochę problemów z ogrodzeniem terenu ( sporo siatki bezpieczeństwa ) czy robić na połączonych, utwardzonych boiskach które już mają własną siatkę.

W kwestii samego latania, to jak zwykle. Malina zakrzywiał czasoprzestrzeń a reszta starała się całkiem płynnie mieścić w bramkach. Tomek zrobił też fajny oblot obiektu po za torem z czego na szybko poskładałem krótki filmik. Kozi oblatał te zamknięte boiska otoczone siatką i podsumował, że ciasno, ale pod techniczny tor będzie dobrze. Ja tym razem byłem tylko obserwatorem i robiłem zdjęcia ponieważ OC mi się skończyło i jeszcze nie odnowiłem a po za tym dron u mechanika też jeszcze nie lata :).

Ważną sprawą też jest, że szukamy sponsorów na zawody. Gdybyście znali kogoś kto chciałby się reklamować podczas takiego eventu to czekamy na kontakt. (adam@latajacepyry.pl)

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *